Letná sezóna na Liptove pripravená

Letná sezóna na Liptove sa blíži a my sa chystáme privítať našich klientov v novej letnej turistickej sezóne. Čo vás na Liptove tento rok čaká? Hory, oddych, zábava, športové a kultúrne vyžitie. Nenechajte si ujsť nádherné prírodné bohatstvo. Výhľady na Nízke a VysokéTatry, Západné Tatry, Veľkú Fatru alebo Chočské vrchy. Túlanie sa po jaskyniach. Osvieženie v Liptovskej Mare či relax v množstve minerálnych prameňov. Liptov ponúka veľa turistických atrakcií, cykloturistických trás, kultúrnych a športových podujatí pre deti i dospelých. Na svoje si prídu aj milovníci adrenalínu. Zaujímavosti z histórie alebo súčasnosti Liptova môžete objaviť v múzeách, galériách a skanzenoch. Liptov treba zažiť!

Pavčina Lehota z oblakov
Liptovská Mara z oblakov
Pavčina Lehota z Demänovskej Hory

Na aké podujatia sa môžete tešiť?

Letná sezóna na Liptove tak ako po iné roky aj tento rok ponúka množstvo zaujímavých podujatí. Spomeniem iba zopár: Svätojánske noci, Bešeňová summer opening 2023, Rozprávková krajina Za7Horami, Zbojníci v Jasnej, Beh Ludrovskou dolinou, Dračie dni v Jasnej, Rozprávkový les, Lúčanské kúpeľné leto, 30 rokov svetového dedičstva vo Vlkolínci, Mikulášske leto, Folklórny festival Východná, Utgard 2023, Street food festival, Cvyklo pohár 2023, Narodeninová párty Tatralandie a ďalšie. Tešiť sa môžete aj na letné koncerty, hudobné večery po celom Liptove, posedenie v reštauračných zariadeniach, ktoré taktiež pripravili rôzne sprievodné programy pre svojich klientov.

Rozhľadňa Pavčina Lehota
Hrebeň Nízkych Tatier
Park miniatúr Slovensko Liptovský Ján

Čo sme pre vás pripravili?

V Severke sme nezaháľali, medzisezónu sme využili na drobné či väčšie opravy a vynovenia. Privítame vás v novej vstupnej chodbe, upravili sme i niektoré izby. Na záhrade pripravujeme nové detské a športové atrakcie. Parkovanie je pripravené priamo pred domom. K dispozícii pre klientov ostáva aj detské ihrisko nachádzajúce sa vedľa Severky. A samozrejme sme k dispozícii, ak potrebujete poradiť ohľadom výletov, atrakcií. Rezervovať ubytovanie si môžete prostredníctvom rezervačného systému na našej webovej stránke. Tešíme sa na vás.

Privát Severka vstupná chodba
Privát Severka Apartmán
Privát Severka Trojlôžková izba
Privát Severka

1 názor na “Letná sezóna na Liptove pripravená”

  1. Bola som tam vlani prvykrat no nie posledny prežili sme tam užasne zažitky či na bajkoch alebo turistiku užasny kraj a samozrejme užasne ubytovanie pani domaca velmi mila žienka,izba uplne v pohode a prostredie ? pridte pozriet a uvidite že krasa 😀 😀 😀 Katka

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *