O nás

História

Počas našich potuliek po Slovensku sme si veľmi obľúbili čarokrásny Liptov. Zistili sme, že je to nádherné prostredie na trávenie dovolenky počas zimy ale i leta. Niekoľkokrát sme na Liptove absolvovali športové sústredenie. Keď sa nám naskytla príležitosť investovať na Liptove, využili sme to. A tak sme sa pustili do rekonštukcie rodinného domu. Základný kameň Privátu Severka bol položený v októbri 2007.

Ubytovanie

Privát Severka ponúka ubytovanie v jednom apartmáne a troch izbách. Celková kapacita ubytovacieho zariadenia je 15 osôb. K dispozícii je aj veľká spoločenská miestnosť spojená s kuchyňou ktorú radi využívajú skupiny či už na športovom sústredení, teambuidingu alebo rodinnej oslave. Príjemné chvíle pri kávičke je možné stráviť na terase a zároveň dohliadnuť na deti šantiace na trampolíne alebo na detskom ihrisku.

Služby

Základnou myšlienkou vždy pre nás bolo poskytnúť hosťom kvalitné služby za primeranú cenu. Snažíme sa našim hosťom zabezpečiť maximálnu spokojnosť a pohodlie počas celého pobytu. Privát Severka neponúka iba ubytovanie ale snažíme sa klientom ponúknuť služby, ktoré im spríjemnia pobyt na Liptove. Radi Vám poradíme, aké pamiatky nájdete v okolí, poskytneme miesto či pre vaše auto, bicykel, lyže, ponúkneme možnosť relaxu na záhrade. Vieme Vám zabezpečiť skipassy alebo lístky do aquaparkov vo výhodných cenách.

Okolie

Privát Severka sa nachádza v Nízkych Tatrách na začiatku jednej z najkrajších dolín Slovenska Demänovskej doliny na okraji obce Pavčina Lehota. Prírodné krásy okolia si môžete vychutnať priamo z okna izby. Zo Severky je možné obdivovať Západné Tatry, Kriváň, Choč. Nádherné západy slnka môžete pozerať pri posedení na terase alebo pri grilovaní na záhrade. Môžete si vyjsť na prechádzku po rozsiahlych lúkach posiatych poľnými kvetmi. Na svoje si prídu aj milovníci bicyklov. V okolí je cykloturistická trasa. Pre lyžiarov sú pripravené lyžiarske strediská v Pavčinej Lehote, Jasnej.

Recenzie hostí

Ubytovacie služby ponúkame od roku 2007. Pozitívne hodnotenie aj konštruktívna kritika nás posúvajú ďalej a sme vždy vďační, keď nám naši hostia zanechajú spätnú vazbu.