Popis ubytovania

Biela zima

Privát Severka poskytuje ubytovanie v jednom apartmáne a troch izbách. Celková kapacita ubytovania je 15 osôb. Apartmán a rodinná izba pozostávajú z dvoch spální. Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie, niektoré izby majú balkón. Izby sú vybavené satelitnou TV , bezplatným WiFi. Ubytovacie priestory sa nachádzajú na dvoch podlažiach, na prízemí sa nachádza spoločná kuchyňa spojená so spoločenskou miestnosťou. Hosťom je k dispozícii aj úschovňa lyží a bicyklov.

Výhľad na Kriváň

Stravovanie neposkytujeme, ponúkame však možnosť prípravy vlastnej stravy v dobre vybavenej spoločnej kuchyni. Apartmán je vybavený vlastným kuchynským kútom. Vykurovanie domu je elektrické radiátormi s individuálnou reguláciou, spoločenská miestnosť s kuchyňou a dve kúpeľne sú vyhrievané podlahovým vykurovaním.Parkovanie je zabezpečené priamo pred objektom. Čaro okolitej prírody si možno vychutnať na terase. Deti sa môžu vyšantiť na záhrade kde sa nachádza trampolína a detské ihrisko pre najmenšie ratolesti. Ak dostanete chuť niečo si ugrilovať na záhrade je k dispozícii prístrešok s grilom. Vedľa ubytovacieho môžete využiť detské ihrisko vybavené aj fitnessom pre pre dospelých. Ubytovacie zariadenie je možné prenajímať buď po jednotlivých izbách alebo ako celý objekt.

Jar v Pavčinej Lehote

Ponúkame Vám Liptov kartu, ktorá Vám umožní čerpať atraktívne zľavy na vstupy do mnohých atrakcií a výletných miest Liptova. Sme predajcami Gopassov a skipassov. Ako člen združenia cestovného ruchu Pavčina Lehota – Jasná ponúkame našim klientom rôzne zľavy poskytnuté partnermi združenia.

Kuchyňa
Kuchyňa
Spoločenská miestnosť s kuchyňou
Privát Severka záhrada
Privát Severka záhrada
Terasa
Terasa
Kuchyňa
Úschovňa lyží a bicyklov
Úschovňa lyží a bicyklov
Spoločenská miestnosť
Spoločenská miestnosť
Kuchyňa
Kuchyňa