Zľavový voucher

Zľavový voucher

Leto 2024 je tu. Pripravila som pre vás zľavový voucher na pobyt v ubytovacom zariadení Severka v Pavčinej Lehote v termíne 1.7.-31.8.2024. Zľava na ubytovanie je 20%. Voucher platí pre všetky izby a aj samostatne na 2-7 dňové pobyty. Môžete si ho uplatniť vložením kódu „leto2024“ v rezervačnom systéme na stránke www.privatseverka.sk. Počet voucherov je obmedzený. Rada vás privítam v Severke.

zľavový voucher
Pavčina Lehota
zľavový voucher

Privát Severka ponúka ubytovanie v dvojlôžkovej izbe, v trojlôžkovej izbe, v rodinnej izbe s dvoma spálňami a v jednom apartmáne s dvoma spálňami. Apartmán má vlastný kuchynský kút. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie. K dispozícii je aj úschovňa bicyklov či veľká spoločenská miestnosť spojená s kuchyňou, v ktorej si môžete sami pripraviť jedlo. Ponúkam aj príjemné posedenie na terase. Celková kapacita ubytovania je 15 osôb. Parkovanie v cene ubytovania priamo pred domom. Vedľa ubytovacieho zariadenia sa nachádza verejné ihrisko. Využite zľavový voucher ešte dnes.

Severka spoločenská miestnosť
Severka apartmán
Severka terasa
Severka zľavový voucher

Ako stráviť čas? Neďaleko domu sa nachádza bobová dráha, môžete využiť turistické či cyklistické trasy v okolí, pokochať sa kopcami Nízkych alebo Západných Tatier alebo Demänovskými jaskyňami. Osvieženie ponúka aj Liptovská Mara alebo aquaparky.

Náučný chodník Pavčina Lehota

Chcete absolvovať príjemnú prechádzku, popozerať okolitú prírodu a niečo sa aj naučiť? Odporúčam náučný chodník, ktorý vedie okolo Pavčinej Lehoty.

Náučný chodník Pavčina Lehota

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *